Pište s námi příběh Boromejské zahrady!

Darujte

Napište malou kapitolu


Sami, s dětmi, s přáteli, jako návštěvníci konkrétní akce, můžete přispět do kasičky umístěné na recepci Otevřené zahrady.


 

Napište větší kapitolu

 
  • převodem na účet 5053072/0800, variabilní symbol 242424 (potvrzení daru si prosím vyžádejte emailem na monika.babincova@nap.cz)
  • prostřednictvím aplikace Klikni a daruj (potvrzení o daru je v aplikaci automaticky nastaveno po zaškrtnutí příslušného políčka a zanechání údajů)

Napište velkou kapitolu


Společně s ní najdete způsob, jak konkrétně můžete zahradu podpořit. Vaše jméno se pak v zahradě objeví mezi dalšími dárci. Napište Monice na monika.babincova@nap.cz nebo jí zavolejte na tel. (+420) 733 746 8267 a nebo se u nás stavte na Údolní 33 v Brně.
 

ČEMU MŮŽE VÁŠ PŘÍSPĚVEK POMOCI?

Jak můžete napsat další kapitolu příběhu Boromejské zahrady? Finančním darem! Svůj hluboký smysl má jak větší, tak i menší finanční podpora. Znamená, že vám na rozvoji tohoto krásného místa záleží a chcete jej s námi rozvíjet i pro budoucí generace. Neskrýváme, co  jsme z Vašich darů už pořídili,

Podívejte se

a věříme, že nám zachováte dárcovskou přízeň i nadále,  nebo se stanete novými dárci.
Nyní je potřeba areál udržovat, pečovat o něj a naplňovat ho
zajímavým vzdělávacím a zážitkovým programem, tak abyste se k nám rádi a opakovaně vraceli.
Nejen dobrovolné vstupné, ale hlavně příspěvky drobných dárců nám pomáhají udržovat Boromejskou zahradu a minifarmu v chodu. Pro představu: dvacetikoruna zajistí krmivo pro jednu slepici na měsíc, padesátikoruna postačí ke štěstí na týden jednomu z našich králíků a za dvoustovku budeme celý měsíc živit jednu ze tří oveček.
DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE!!!

 

 

Pište s námi příběh Boromejské zahrady!

OHLASY NA NAŠI PRÁCI

 

Městským dětem chybí přirozený, neromantizovaný vztah k tradičnímu zemědělskému koloběhu. Chybí jim obyčejné povědomí o cestě potravy ,z hlíny až na talíř‘, o tom, odkud se bere jídlo na našem stole, že vejce nepochází ze supermarketu, ale od živých slepic; chybí jim základní návyky pro přežití. Když se nám podaří alespoň zasít semínko u nejmladší generace, minifarma v Boromejské zahradě splní svůj účel.

Ladislav Miko, zástupce ředitele GŘ pro zdraví a ochranu spotřebitele Evropské komise, člen správní rady Nadace Partnerství
Skvělý koncept a úžasný prostor pro vzdělávání, relax, jídlo ;), kulturní akce apod. Pokud jste tam nebyli, doporučuji si zahradu pořádně projít a vše vyzkoušet.

Obrovské a velmi milé překvapení. Nádhera... vešli jsme náhodou a určitě budeme chodit často. Cítím se u vás jako v jiném světě... jako někde u babičky na venkově ...

Do Otevřené zahrady vplouvám jako do oázy klidu, odpočinku a inspirace. A to hnedka z centra! Našemu malému se tam moc líbí, pozoruje, objevuje...

Ohlasy z Fcb-profilu Otevřená zahrada, duben 2017
Centrum Brna, dost překvápko a neskutečná krása. Absolutně nás ten prostor pohltil. Nebýt takový pařák, pobyli bychom rozhodně déle - dopoledne nám bylo krátké. Na nějakou podzimní návštěvu si rozhodně píšu opáčko. Díky-díky za takovéto projekty. Díky za zvídavé děti a taky za prostory, kde mohou ta svá velkolepá bádání v klidu realizovat. Velmi podnětné (a to tedy nejen pro děti, již obligátně...)!

rooster-hill
Pomozte nám s údržbou zahrad pod Špilberkem a napište další kapitolu příběhu Boromejské zahrady!

Podpořeno CMS Kentico